نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/25    10:38:0     کد خبر : 293542     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      10:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168سارق حرفه ای موتورسیکلت در دام پلیس "آبادان"


گروه استان ها_ خوزستان_ جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت و کشف ۲۵ فقره سرقت در شهرستان "آبادان" خبر داد.

سرهنگ "سید محمد صالحی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت موتورسیکلت در یکی از مناطق شهرستان "آبادان" که بازتاب زیادی درشبکه های اجتماعی داشت، بلافاصله عملیات شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: تیم مجربی از مأموران کلانتری ۱۵ "احمدآباد" شهرستان "آبادان" پس از انجام تحقیقات جامع اطلاعاتی و میدانی، پس از شناسایی محل اختفای متهم و هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و از مخفیگاه وی یک موتورسیکلت سرقتی کشف کردند.

سرهنگ صالحی اذعان کرد: متهم در بازجویی های پلیس به ۲۵ فقره سرقت موتورسیکلت از نقاط مختلف شهرستان "آبادان" اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه از شهروندان خواست وسایل نقلیه خود را بدون رعایت تجهیزات ایمنی نظیر دزدگیر، قفل پدال و فرمان در خیابان رها نکنند و در صورت رویت هر گونه مورد مشکوک، موضوع را به پلیس۱۱۰ گزارش دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر