نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/25    13:59:0     کد خبر : 293565     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      13:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:444محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران


گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از ایجاد محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه تمهيدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی و راه های استان به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به محدودیت تردد موتورسیکلت در محورهای مواصلاتی استان ،افزود: به غیر از موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک، تردد موتور سيكلت از ساعت 12ظهر روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 28 اردیبهشت ماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز و فيروزكوه ممنوع مي باشد.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تريلر،كاميون و کاميونت از محور کرج - چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 27 اردیبهشت ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يك طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران از ممنوعیت تردد كليه تريلرها در محور هراز خبر داد و گفت: تردد کليه کاميون ها و کاميونت ها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه و از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 26 و 27 اردیبهشت ماه از این محور ممنوع مي باشد.

سرهنگ قدمی در ادامه اذعان داشت: تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 27 اردیبهشت ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 7 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز با اعلام ماموران پليس راه در محل، از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت يک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر