نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/25    15:9:0     کد خبر : 293575     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      15:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:388احتکار 100 دستگاه موتورسیکلت صفر کیلومتر در یک دامداری / پلیس مانع کلاهبرداری 5 میلیاردی شد


گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی استان از کشف 100دستگاه موتورسیکلت صفر کیلومتر از یک دامداری در شهرستان مهدیشهر خبرداد و گفت: متهم هر موتورسیکلت را به قیمت 5 میلیون تومان در فضای مجازی به فروش گذاشته بود.

 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر احتکار تعداد قابل توجهی موتورسیکلت در شهرستان مهدیشهر بلافاصله اقدامات قانونی پلیس در این راستا آغاز شد.

وی افزود: ماموران انتظامی با تشکیل تیمی ویژه و با تحقیقات گسترده اطلاعاتی موفق به کشف محل نگهداری موتورسیکلت ها در یک دامداری در حاشیه مهدیشهر شدند.

سردارقاسمی به هماهنگی های قضائی و همراهی ماموران سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره تعزیرات حکومتی اشاره و بیان کرد: پلیس در بازدید از دامداری مورد نظر 100 دستگاه موتورسیکلت صفر کیلومتر فاقد پلاک که در 1382 سال تولیدشده است را کشف کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:عامل اصلی این احتکار در اقدام غافلگیرانه از سوی پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: متهم قصد فروش موتورها را از قرار هر کدام به قیمت 5 میلیون تومان در فضای مجازی داشت که اقدام به موقع پلیس مانع از وقوع این کلاهبرداری شد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر