نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/26    9:35:0     کد خبر : 293590     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      9:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:832ممنوعیت توقف وسایل نقلیه در محدوده میدان امام حسین


گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور از ممنوعیت توقف وسایل نقلیه در محدوده میدان امام حسین(ع) از 7 صبح لغایت 12 ظهر امروز خبرداد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد رازقی" با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم "مادر امت" از ساعت 10 الی 12 در میدان امام حسین(ع) پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه‌ای را در محدوده مراسم در نظر گرفته است.

وی افزود: بر اساس این تمهیدات، در طول خیابان دماوند از تقاطع سبلان تا میدان امام حسین(ع) و در طول خیابان انقلاب از پل روشن‌دلان تا میدان امام حسین(ع) توقف کلیه وسایل نقلیه از ساعت 7 صبح تا پایان مراسم ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران با بیان اینکه با توجه به مراجعه تعداد قابل توجهی اتوبوس، پیش‌بینی افزایش حجم تردد در این محدوده را داریم به رانندگان  پایتخت کرد: برای برنامه‌ریزی سفرهای درون‌شهری و برون شهری خود و برای تردد در این مسیر از محورها و مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

سرهنگ رازقی با بیان اینکه در صورت ایجاد محدودیت‌های مقطعی که توسط همکاران ما در این محدوده اجرا می‌شود از شهروندان خواست با پلیس همکاری لازم را داشته باشید.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر