نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/26    11:28:0     کد خبر : 293599     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      11:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:431سقوط سواری 206 به دره


گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس راه استان گيلان از جان باختن يك نفر و مجروح شدن 2 تن بر اثر سقوط خودرو پژو 206 به دره در محور " جيرنده - لوشان " خبر داد.

 
 

سرهنگ "حسین محمدپور" در گفت ‌و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر سقوط يك دستگاه خودرو سواري پژو 206 در محور " جیرنده - لوشان " پیچ سنگرود بلافاصله ماموران انتظامي به محل حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد خودرو پژو 206 با 3 سرنشين که ازمحور فرعی جیرنده به لوشان در حال تردد بود از جاده خارج و به دره سقوط كرده است.

وي ادامه داد: در این حادثه راننده 43 ساله و يك سرنشين 38 ساله به شدت مجروح و سرنشین دیگر که دختر بچه‌ای 8 ساله بود به علت جراحات وارده در بيمارستان فوت كرد.

سرهنگ محمدپور گفت: کارشناسان پليس راه علت وقوع اين حادثه را بی‌احتیاطی راننده به دليل عدم توانایی درکنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

رئيس پليس راه استان گيلان در پایان خاطرنشان كرد: در سرعت غیرمجاز خطای راننده بیشترشده و هرچه سرعت وسیله نقلیه بالاتر رود مقدار انرژی مکانیکی که باید توسط ضربه جذب شود بیشتر است و در نتیجه احتمال آسیب‌دیدگی جدی، بیشتر می‌شود لذا رانندگان از هرگونه سرعت غیرمجاز و حرکات مخاطره‌آمیز جداً پرهیز كنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر