نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/28    9:10:0     کد خبر : 293641     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/28      9:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:449احتكار تجهيزات گرمايشي در اردبیل


گروه استان ها -اردبيل- فرمانده انتظامي استان از احتکار 301 قلم انواع تجهيزات گرمايشي در یک واحد انباری در شهر اردبیل خبر داد.

سردار "هوشنگ حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: به دنبال دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر دپو و احتكار تعداد قابل توجهي تجهيزات گرمايشي در يك واحد انباري در محله "علی آباد" شهر اردبیل ،‌ماموران پليس امنيت عمومي استان با انجام بررسي هاي ميداني از صحت گزارش هاي دريافتي اطمينان حاصل كردند.

وي افزود: با هماهنگي قضائي و با همراهي كارشناسان اداره صنعت،‌معدن و تجارت، ماموران پليس امنيت عمومي به آدرس اين انباري اعزام و موفق شدند در بازرسي هاي به عمل آمده 301 قلم انواع تجهيزات گرمايشي احتکار شده از جمله پكيج و آبگرمکن را كشف كنند.

فرمانده انتظامي استان اردبیل با بیان اینکه کارشناسان ارزش كشفيات به دست آمده را 3 ميليارد و 900 ميليون ريال اعلام كرده اند و گفت: در اين رابطه يك نفر دستگير و با تشکیل پرونده تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر