نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/29    10:41:0     کد خبر : 293698     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      10:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:203کشف یک تن و 551 کیلو مواد افیونی در "زاهدان"


گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از دستگیری2 قاچاقچی و کشف یک تن و 551کیلو مواد مخدر در شهرستان "زاهدان"خبر داد.

سردار"محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: شب گذشته با کسب خبري مبني بر جابه جایی یک محموله مواد افیونی توسط قاچاقچیان مسلح با یک دستگاه وانت در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر زاهدان بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به همراه 3 تیم از قرارگاه عملیاتی عمار ضمن شناسايي مسير تردد قاچاقچيان با اجراي کمين در مسير عبور آنان، خودرو حامل مواد مخدر را ساعت یک بامداد شناسايي و در يک درگيري مسلحانه آنان را متوقف کردند.

فرمانده انتظامي استان سيستان وبلوچستان تصريح کرد: در اين درگيري مسلحانه تکاوران پلیس 2 سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از خودرو وانت یک تن و 551 کیلو و 210 گرم  مواد مخدر از نوع تریاک ، 2 قبضه سلاح شکاری ، 136 فشنگ، یک قبضه کلت کمری به همراه 2 تیغه خشاب حاوی 12 تیر جنگی کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر