نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/29    12:51:0     کد خبر : 293710     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      12:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:481دشمنان اعتقادات ما را نشانه گرفته اند/ از ارزش های خود در برابر دشمنان دفاع می کنیم


گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: اکنون جنگ دشمن علیه اخلاق و اعتقادات ما و از بین بردن حریم حلال و حرام است و ما وظیفه داریم در مرزبانی و نیروی انتظامی از اخلاق، اعتقادات و ارزش های خود دفاع می کنیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در جمع فراگیران مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی کرمانشاه گفت: مراکز آموزش مرزبانی در اصل عبادتگاه هستند و در این مکان مقدس، جمعی از شما جوانان مومن گرد هم آمده اید و خود را برای خدمت در مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماده می کنید.

وی با یادی از شهدا، افزود: همه ما مدیون کسانی هستیم که به کشور و ملت ایران عزت و شرف بخشیده اند؛ علمای بزرگ، شهدا، پدران و مادران عزیزی که در حق شما دعا کردند تا بتوانید مسیری که این بزرگواران طی کرده اند را ادامه دهید.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان عنوان کرد: خداوند در این ماه مبارک بهترین ها را برای شما فراهم می کند شما نیز با قلب و نیت پاک خود از خداوند برای سلامتی ولی فقیه و مقام معظم رهبری دعا کنید چراکه ایشان قلب تپنده جهان اسلام و عزت بخش امت اسلامی هستند.

سردار رضایی با تاکید بر تقویت روحیه انقلابی، تصریح کرد: شما فراگیران نیازمند روحیه ایثارگری و جوانمردی هستید و باید چنین رفتاری توسط فرماندهان و مربیان آموزشی تقویت و ترویج شود.

وی تاکید کرد: در دوره آموزشی 3 ماهه مرزبانی باید در کنار فراگیری علوم و فنون نظامی و رزمی، دروسی از قبیل اصول اعتقادی، بصیرتی، بینش سیاسی و معرفت شناختی به طور جدی کار شود تا پایه اخلاق و معرفت در مراکز آموزشی پی‌ریزی و مستحکم شود.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: پادگان های آموزشی نیازمند فرهنگ رفتاری جدید بر پایه آموزه های دینی و ارزش های اخلاقی هستند و تعلیم و ترویج آن به عهده فرماندهانی است که در آموزشگاه ها خدمت می کنند.

وی در خصوص ترویج فرهنگ انقلابی، تاکید کرد: فراگیران باید سفیر فرهنگ اسلامی باشند و در کنار خانواده و اقوام خود حضور پررنگ داشته و برای افزایش روحیه ایثارگری در میان یکدیگر تلاش و پشتکار داشته باشند.

سردار رضایی تصریح کرد: اکنون جنگ دشمن علیه اخلاق و اعتقادات ما و از بین بردن حریم حلال و حرام است و ما وظیفه داریم در مرزبانی و نیروی انتظامی از اخلاق، اعتقادات و ارزش های خود دفاع می کنیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر