نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/29    15:50:0     کد خبر : 293730     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/29      15:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:25010میلیارد روغن خوراکی غیرمجاز در" کرج"


گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 86 هزارو 800 لیتر روغن خوراکی قاچاق و غیر مجاز به ارزش 10 میلیارد ریال ، از یک باغ ویلا در کرج خبرداد.

سردار "عباسعلی محمدیان" درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  اظهارداشت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر بسته بندی غیرمجاز روغن خوراکی در یک باغ ویلا در یکی از مناطق شهر کرج ، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز به محل مورد نظر اعزام شدند .

وی اضافه کرد: ماموران با کسب مجوز قضائی پس از ورود به باغ ویلا ، در بازرسی از این محل 86 هزار و 800 لیتر روغن غیرمجاز به ارزش 10 میلیارد ریال کشف کردند.

سردار محمدیان گفت: درتحقیقات بیشتر پلیس مشخص شد که مواد اولیه روغن های خوراکی به صورت قاچاق و بدون داشتن اسناد گمرکی وارد کشور شده و پس از تولید روغن در بسته بندی های مختلف و نصب برچسب های معروف به قیمت آزاد وارد بازار می شد .

فرمانده انتظامی استان البرز، نقش مردم را در مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز که اقتصاد، تولید و اشتغال کشور را با مشکلات عدیده ای روبه رو می کند، بسیار تاثیرگذار دانست.#

 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر