نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/31    11:21:0     کد خبر : 293822     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/31      11:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:356کشف بیش از 167 کيلو موادمخدر در غرب استان تهران


گروه استان ها-غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف 167 کيلو و 935 گرم تریاک در شهرستان شهریار خبر داد.

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی حمل مواد مخدر در شهرستان "شهریار"، پليس  مبارزه با مواد مخدر موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي و رصد محورهای مواصلاتی، ماموران انتظامي موفق به شناسایی خودروی حامل مواد مخدر در محور "رباط کریم - شهریار" شدند.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در عملیاتی غافلگیرانه خودرو را که یک وانت پیکان بود، متوقف و یک متهم را دستگیر کردند.

سردار خانچرلی ادامه داد: ماموران در بازرسی از قسمت بار خودرو 167 کیلو و 935 گرم تریاک را کشف و متهم را به همراه موادمخدر کشف شده به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران انتقال دادند.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی های تخصصی به جرم خود اعتراف و اذعان کرد که قصد توزیع مواد مخدر در شهرستان های غرب استان تهران را داشت که با هوشیاری پلیس موفق نشده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان بيان داشت: متهم پس از تشکيل پرونده به همراه مواد مکشوفه، تحويل مرجع قضائي شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر