نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/2    9:42:0     کد خبر : 293893     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/2      9:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:938مامور قلابی در "پاکدشت" دستگیر شد


گروه استان‌ها –شرق استان تهران- فرمانده انتظامي استان از دستگيري فردی که تحت عناوین مختلف دولتی و نظامی اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر، گفت: در پي شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنها توسط فردی که خود را مسئول دولتی و یا یک مقام نظامی معرفی می کرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "پاکدشت" قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، هویت اصلی فردی را که اقدام به جعل عناوین می کرد، شناسایی و پس استعلام از سوابق وی مشخص شد که او علاوه بر 9 فقره سابقه کلاهبرداری در پرونده خود دارای 25  شاکی در شهرهای مختلف کشور نیز است.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران با انجام تحقيقات فنی و تخصصي و با تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی محل اختفاء متهم در استان قم شدند که با هماهنگی قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان "پاکدشت" منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه با مراجعه مال باختگان تاکنون کلاهبرداری متهم در حدود 3میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر