نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/5    15:54:0     کد خبر : 294043     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/5      15:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:863فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس در ناجا جاریست


گروه ناجا - رئیس مرکز نشر معارف و تجارب انتظامی و دفاع مقدس ناجا گفت: تلاش برای ترویج فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس به ویژه "ایثار " و " اخلاق مداری " در نیروی انتظامی مشهود و شاهدیم که ارزش های آن دوران در ناجا ساری و جاری است.

 

 "رضا طبیبی"در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، همزمان با فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر ،  و با اشاره به عملیات بیت المقدس اظهار داشت: اجرای این عملیات پیروزمندانه، مرحله به مرحله از دهم اردیبهشت ماه سال 61 تا سوم خرداد اجرایی شد.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه های کربلا، نجف و قدس برای انجام این عملیات افزود: پیش از تشکیل این سه قرارگاه، در مرحله اول قرارگاه فتح تشکیل و آغاز به کار کرد و خداوندمتعال در آن روزها این توفیق را به من داد تا به عنوان سرباز ولایت در قرارگاه قدس شاهد آزادسازی خرمشهر باشم.

رئیس مرکز نشر معارف و تجارب انتظامی و دفاع مقدس  ناجا یادآور شد: براساس اسناد اطلاعات ارتش اینگونه به نظر می رسد که طرح اولیه و شناسایی، عملیات بیت المقدس توسط گروه اطلاعات ژاندارمری ( نیروی انتظامی) صورت گرفت.

این مقام مسئول با اشاره به فرمایش امام راحل که "خرمشهر را خدا آزاد کرد" بیان کرد: عملیات غیرتمندانه بیت المقدس نشانه هایی از حمایت خداوند از انقلاب اسلامی است و در آن عملیات شاهد بودیم 3 الی 4 برابر نیروهایی که وارد و درگیر عملیات کردیم، اسیر عراقی گرفتیم.

طبیبی با اشاره به اخلاص و منش رزمندگان خاطر نشان کرد: ویژگی بارز رزمندگان انجام کار برای خدا و کسب رضایت پروردگار بود و سادگی و تواضع در رفتار فرماندهان دوران دفاع مقدس موج می زد به طوری که در عملیات خیبر زمانی که شهید "همت " به شهادت رسید تا چندین ساعت رزمندگان نمی دانستند، این شهید بزرگوار، همان  فرمانده شجاع "همت " است.

رئیس مرکز نشر معارف و تجارب انتظامی و دفاع مقدس ناجا  تأکید کرد: ایمان و اخلاص در رزمندگان اسلام موج می زد و باید تلاش کنیم که این ارزش های بی بدیل   اخلاقی  در جامعه ترویج و  احیاء شود، البته باید بگویم که ترویج فرهنگ  و ارزش های دفاع مقدس به ویژه "ایثار" و " اخلاق مداری " در نیروی انتظامی مشهود و شاهدیم که ارزش های  آن دوران دفاع مقدس در ناجا ساری و جاری است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر