نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/9    11:40:0     کد خبر : 294202     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/9      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:458اعتراف به 26 فقره سرقت منزل در گلستان


گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 26 فقره سرقت منزل در شهرستان "بندرگز" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "علی اکبر جاویدان" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پي وقوع چندین فقره سرقت منزل در بندرگز و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور كار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و میدانی، سرانجام موفق شدند، سارق سابقه داری را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار جاویدان تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس چاره ای جز اعتراف نداشته و به 26 فقره سرقت منزل در شهرستان "بندرگز" اقرار کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پايان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان توصیه های پیشگیرانه پلیس را جدی گرفته و با عمل به آن ها می توانند نقش موثری در کاهش جرایم خصوصا سرقت داشته باشند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر