نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/12    13:7:0     کد خبر : 294335     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/12      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:574مامور انتظامی در نقش پرستار حاضر شد


گروه استان ها-آذربایجان شرقی- فرمانده انتظامی شهرستان ملکان گفت:با اقدام به موقع مامور گشت کلانتري 11 ، راننده خودروی سواری پژو 405 از مرگ حتمي نجات يافت .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ"محمد تقی سلطانی" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در یکی از روزهای بارانی اردیبهشت ماه اکیپ گشت کلانتري 11 "ملکان" حين گشت زنی در حوزه استحفاظي، متوجه واژگونی خودروی پژو 405 به داخل باغات انگور شد.

وی در ادامه افزود: سراکیپ گشت سروان "داود عابدی" در بررسي صحنه  واژگونی خودرو متوجه جسم نيمه جان راننده در داخل اتاقک خودرو شده و بلافاصله براي کمک به وي دست به کار شده و در نقش یک پرستار اقدام به نجات جان راننده مصدوم می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تا رسیدن اورژانس و گروه های امدادی اقدامات اولیه توسط این مامور صورت گرفته و سپس مصدوم جهت تکمیل مداوا به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان در پایان با بیان اینکه کارکنان پلیس به عنوان حافظان جان و مال مردم هستند،افزود: اقدام به موقع این مامور پلیس تا رسیدن اورژانس که در نقش یک پرستار عمل کرده بود باعث رضایت و خوشحالی خانواده مصدوم شده و نامبرده توسط سلسله مراتب فرماندهی انتظامی استان مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر