نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/19    14:21:0     کد خبر : 294561     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      14:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:371کشف 50 کیلو حشیش و 17 کیلو تریاک


گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از کشف 50 کیلو حشیش و 17 کیلو تریاک در قزوین خبر داد.

 

 

سرهنگ "مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی با یک "تریلر" قصد انتقال مقادیر قابل توجه مواد مخدر از جنوب کشور به قزوین را دارد که بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از تشکیل 2 اکیپ از ماموران و انجام اقدامات مراقبتی لازم و هماهنگی با مراجع قضائی با تلاش ماموران خودروی مورد نظر در محور "بوئین زهرا - قزوین" شناسایی و طی یک عملیات ضربتی متوقف شد.

وی عنوان داشت: در بازرسی از خودرو و با اقدام هوشمندانه ماموران، 17 کیلو تریاک و 50 کیلو حشیش که به طور ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده  به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته به تلاش روز افزون خود برای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر ادامه خواهد داد و از هرگونه همکاری از سوی مردم شریف استقبال خواهد کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر