نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/19    15:1:0     کد خبر : 294572     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/19      15:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:507خدمت شايسته به مردم مستلزم تلاش جهادی است


گروه استان ها –کرمان-فرمانده انتظامی شهربابک در نشست تعاملی با فرماندهان شهرستان های همجوار گفت: خدمت شايسته به مردم مستلزم همت مسئولانه و تلاش جهادي است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محسن صیفوری" در نشست تعاملی با فرماندهان شهرستان های همجوار  با اشاره به نقش برجسته ناجا در توليد، تامين،‌حفظ و توسعه امنيت و آرامش اجتماعي گفت: امنيت پايدار و با ثباتي كه در جاي جاي ايران اسلامي حاكم است بازخورد نقش آفريني مثبت سازمان هاي امنيت آفرين به ويژه پليس خدمتگزار است.

وی بیان داشت:هدف از تشکیل نشست های تعاملی با شهرستان های همجوار اجرای بهتر ماموریت ها و هم پوشانی و حل مشکلات حوزه استحفاظی است.

این مقام انتظامی بابیان اینکه اگر امنیت نباشد هیچ فعالیتی به درستی انجام نخواهد شدگفت: تحقق همه فعالیت ها اعم ازفرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و حتی فعالیت های عبادی در سایه  امنیت است.

وي استقرار نظم و امنيت و پيشگيري انتظامي از وقوع جرايم را مهمترين وظيفه پليس دانست و بیان داشت: در اين راستا پلیس باید با برقراري تعامل هدفمند با ساير سازمان ها از تمام پتانسيل هاي موجود براي کاهش جرايم و افزايش احساس امنيت استفاده کند.

سرهنگ "صیفوری" تصریح کرد: با توجه به هم مرز بودن شهربابک با سه شهرستان نی ریز از استان فارس،مهریز و خاتم از استان یزد از فرماندهان محترم شهرستان ها تقاضا داریم، تا با تعامل و همفکری، تبادل اطلاعات و اخبار، موانع و مشکلات موجود حل شود.#
 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر