نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/20    9:57:0     کد خبر : 294597     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/20      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:163تشریح ضوابط و مقررات معافیت بخشودگی سنی


گروه ناجا - رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی ضوابط و مقررات معافیت بخشودگی سنی مشمولان را تشریح کرد.

 

سردار "تقی مهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: بر اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، برای متولدین سال های 54 و ما قبل متناسب با مدرک تحصیلی آنان، معافیت بخشودگی سنی در نظرگرفته شده که افراد واجد شرایطی که تاکنون موفق به بهره مندی از این معافیت نشده اند، می توانند با مراجعه  به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 درخواست خود را ثبت کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: در این نوع معافیت علاوه بر شرط سنی، مقطع تحصیلی مشمولان نیز ملاک عمل است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: شرط سنی برای دارندگان مدارک تحصیلی زیردیپلم تا لیسانس تا پایان سال 1354، فوق لیسانس تا پایان سال 1352و دکترای غیر پزشکی تا پایان سال1350 تعیین شده است.

سردار مهری عنوان کرد: به استناد تبصره یک ماده 4 قانون خدمت وظیفه عمومی، شناسنامه عکس دار مشمولان بالای 50 سال به شرط اینکه تغییرات سنی نداشته باشد به منزله تعیین تکلیف وضعیت خدمتی آنان است و نیازی نیست برای کارت معافیت سربازی اقدام کنند.

این مقام مسئول گفت: افرادی که سن آنان بالای 50 سال است در صورت تمایل و نیاز به دریافت کارت معافیت، می توانند برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر پلیس +10 اقدام کنند.


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر