نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/20    10:51:0     کد خبر : 294602     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/20      10:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:476انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو در شهرستان ارومیه


گروه استان ها - آذربایجان غربی – فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان خودرو با 89 فقره سرقت در شهرستان ارومیه خبر داد.

سردار "مسعود خرم نیا" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در ارومیه، به دليل حساسيت موضوع، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور کار ماموران پليس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارقان را شناسایی و دستگیر کنند که در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه ای و سابقه دار می باشند.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به 89 فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان معترف و اذعان داشتند که پس از سرقت اقدام به برداشتن تجهیزات و قطعات خودروها کرده و سپس در محل های مختلف آن ها را رها می کردند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا 2 سارق و یک مالخر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مقامات قضائی شدند./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر