نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/20    10:54:0     کد خبر : 294605     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/20      10:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:493کشف محموله میلیاردی کالای قاچاق در "نجف آباد"


گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از کشف یک محموله "پاوربانک"،"هندزفری" و "یواس بی " خارجی قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ "محمد حسین باباکلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران یگان امداد شهرستان "نجف آباد" حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی "فولادشهر" به یک دستگاه کامیونت هیوندای یخچال دار مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: راننده خودرو اعلام کرد، محموله اش تخم مرغ است که ماموران در بازرسی دقیق متوجه شدند فقط ردیف اول تخم مرغ و در ردیف های دیگر 2 هزار و 41 پاوربانک،150 هندزفری و 27 بسته "یو اس بی" خارجی جاسازی کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده مدارک مربوطه را ارائه نداد بیان داشت: خودرو و محموله کشف شده توقیف و راننده نیز برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" در پایان با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 4 میلیارد ریال اعلام شده است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر