نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/21    10:7:0     کد خبر : 294651     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      10:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:476نوشیدنی های قاچاق در بار هندوانه


گروه استان ها- بوشهر- رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه یک محموله 2 میلیاردی نوشیدنی های خارجی قاچاق توقیف شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جوشن سهرابی"در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پليس آگاهي و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلويه پس از رصد اطلاعاتی مبنی بر بارگيري محموله کالاي قاچاق در يکي از انبارهاي شهر نخل تقي، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس در محورهاي خروجي شهرستان عسلویه با استقرار ایست و بازرسی موقت و کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون که از قبل شناسایی شده بود را متوقف کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بازرسی اولیه از این کامیون به نظر رسيد که حامل بار هندوانه مي باشد ولي با هوشیاری ماموران انتظامی مشخص شد، راننده متخلف انواع نوشيدني خارجي را با قصد فريب ماموران پلیس در زیر بار هندوانه جاساز کرده است.

سرهنگ سهرابی گفت: از راننده درخواست مدارک شد اما هيچ گونه مدارکي مبنی بر ورود قانوني کالا به کشور ارائه نکرد و بيان داشت: کالا را از انباري در نخل تقي بارگيري و قصد انتقال آن به شهر شيراز را داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر خاطرنشان کرد: این محموله قاچاق شامل؛ 90 بسته 24 تايي شربت فيمتو، 230 کارتن ويتامين سي 24 عددي، 480 کارتن جک وستر بزرگ 12 عددي، 480 کارتن جک وسترکوچک 24 عددي بود.

وی با بیان اینکه ارزش مالی این محموله طبق نظر کارشناس مربوطه 2 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت:در این رابطه یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر