نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/21    12:15:0     کد خبر : 294673     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/21      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:335یک کشته و 3 زخمی در محور"بیرجند- نهبندان"


گروه استان ها- خراسان جنوبی- برخورد سواری جیلی با اتوبوس یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا رضایی" رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت: ساعت 24 و 13 دقیقه نیمه شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف فوتی در محور "بیرجند-نهبندان" بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند خودروی سواری جیلی به رانندگی فردی 36 ساله که از سمت نهبندان به طرف بیرجند در حرکت بوده با اتوبوس مسافربری با 3 سرنشین برخورد کرده که در این حادثه راننده خودروی سواری در دم جان باخته و سرنشینان اتوبوس مصدوم و روانه بیمارستان شده اند.

سرهنگ رضایی با بیان این که کارشناسان پلیس راه علت حادثه را بی احتیاطی راننده خودروی سواری و عدم توانایی وی در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد و افزود: خودروها به پارکینگ منتقل و پرونده ای در این زمینه تشکیل شد.

وی با توصیه به رانندگان مبنی بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: رانندگان می بایست از رانندگی در ساعات پر خطر پرهیز کنند و پس از هر 2 ساعت رانندگی حداقل 20 دقیقه استراحت کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر