نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/22    17:0:0     کد خبر : 294749     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/22      17:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:288ناکامی راننده شیطان صفت با هوشیاری خلبان هوا ناجا / خلبان هوا ناجا؛ ناجی دو دختر جوان


گروه ناجا – فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی از اقدام هوشیارانه خلبان هوا ناجا در نجات جان دو دختر جوان و ناکامی راننده شیطان صفت خبر داد.

 

سردار "علی مستاجران" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: حوالی ساعت 17 روز گذشته خلبان یکی از بالگردهای هوا ناجا هنگام بازگشت از مأموریت، به حرکات مارپیچ و غیرعادی خودرویی در یکی از محورهای فرعی شهرری - ورامین  مشکوک می شود.

وی افزود: تحرکات این خودرو در مسیر حرکت؛ رصد و خلبان هوا ناجا متوجه درگیری میان سرنشینان خودرو و راننده شده و این خودرو را تعقیب می کند.

فرمانده هوا ناجا با اشاره به روند تعقیب و گریز، ادامه داد: در موقعیتی مناسب، خلبان هوا ناجا با کم کردن ارتفاع برای متوقف کردن خودرو مذکور تلاش می کند بدین ترتیب راننده خودرو بلافاصله سرنشینان را که دو دختر جوان بودند از خودرو پیاده و با سرعت بسیار زیاد برای فرار از صحنه تلاش می کند.   

سردار مستاجران ادامه داد: براساس اظهارات دو خانم جوان که به عنوان مسافر سوار این خودرو می شوند، راننده با سوء نیت قصد آزار و اذیت این سرنشینان در سر می پروراند.

وی گفت: با ادامه فرایند تعقیب هوایی خودرو و هماهنگی های صورت گرفته با مراکز انتظامی، خودروی مذکور در یکی از محورها متوقف و راننده شیطان صفت دستگیر می شود.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر