نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/23    11:22:0     کد خبر : 294783     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/23      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:625کشف محموله 20 میلیاردی قاچاق در چابهار


گروه ناجا - فرمانده یگان حفاظت بنادر و دریانوردی از کشف پارچه های قاچاق در بندر شهید کلانتری چابهار به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال خبر داد.


 

سرهنگ "جعفر اطمانی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران يگان حفاظت بندر شهيد کلانتري چابهار حين کنترل خودروهاي خروجي از این بندر به يک تريلر مشکوک شدند و دستور ایست صادر کردند.

وی ادامه داد: پس از توقیف خودروی تریلر و بازرسی از آن، ماموران یگان حفاظت بندر شهید کلانتری چابهار موفق به کشف 2 هزار طاقه پارچه قاچاق شدند.

فرمانده یگان حفاظت بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در تشدید اقدامات کنترلی، محرز شد که خودروی مربوطه فاقد اسناد و مدارک گمرکی است، عنوان کرد: براساس اعلام نظر کارشناسان، ارزش تقریبی 2 هزار طاقه پارچه کشف شده 20 میلیارد ریال عنوان شده و در این راستا نیز 2 متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ اطمانی تصریح کرد: کارکنان یگان حفاظت با دقت نظر و هوشیاری، مبادی ورودی و خروجی بنادر را تحت کنترل قرار داده اند و با افرادی که قصد ایجاد اخلال و بی نظمی در مناطق را داشته باشند برخورد قاطع می شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر