نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/26    9:53:0     کد خبر : 294847     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      9:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:94پیروی از ولایت، لازمه بالندگی و اقتداراست/ حفظ آمادگي از ارکان اصلي يگان ويژه


گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه امروز روز کار و تلاش جهادی است، گفت: برای سرعت بخشیدن و شتاب دادن به مسیر بالندگی و اقتدار کشور و نظام باید همه پيرو ولايت فقيه باشیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه استان قــم با بیان اینکه برقراری عدالت در حکومت اسلامی وظیفه ای خطیر و اعتقادی است که به نیروی انتظامی واگذار شده، اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی به عنوان خدمتگزاران عرصه نظم و امنيت و مظهر اقتدار کشور محسوب مي شوند.

وی با تاکید بر آمادگی، حفظ و ارتقای توان رزمی مجموعه یگان ویژه در انجام مأموریت های محوله ادامه داد: بحمدلله کارکنان یگان های ویژه سراسر کشور با تکیه بر روحیه انقلابی و جهادی و ولایت پذیری، اقدامات مفید و موثری را در حفظ و ارتقای نظم و امنیت کشور داشته اند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه امروز روز کار و تلاش جهادی است، افزود: برای سرعت بخشیدن و شتاب دادن به مسیر بالندگی و اقتدار کشور و نظام باید همه پيرو ولايت فقيه باشیم.

سردار کرمی با بیان اینکه اجرای دقیق اصول چهارگام عامل موفقیت در مأموریت ها است، تصریح کرد: در اصول چهار گام سعي شده با بهترين کيفيت و با کمترين هزينه، تجمعات غيرقانوني و اخلال گران نظم عمومي را در هر شرايطي کنترل و از تشديد بحران و خسارت هاي احتمالي جلوگيري کرد و مقتدرانه شرايط را به حالت عادي بازگرداند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا حفظ آمادگي، تمرین مستمر و نگاه ویژه به اصل آموزش را از ارکان اصلي مجموعه يگان ويژه دانست و خاطرنشان کرد: حضور یگان ویژه در صحنه بحران و اغتشاش نشان از اهمیت و حساسیت وظیفه سنگین این مجموعه است بنابراین حفظ آمادگي، اجراي تمرين و آموزش و نیز ارزیابی بازدهی و ارتقای توان عملیاتی یگان قبل از بحران براي کنترل شرایط، تا حد زيادي براي کارکنان و مجموعه يگان ويژه ضروري و حياتي است.

سردار کرمی با تاکید بر اینکه يگان ويژه باید با ارتقای تجهيزات نوين و بومی و نیز ارتقای علم، تکنيک و حرفه آموزي مسير پيشرفت را طي کند، یادآور شد: بدون شک عامل موفقیت مجموعه یگان ویژه تاکنون نگاه دقیق بر آموزش، تجهیزات به روز و نشات گرفته از علم و آموزشي است که آموخته اند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر