نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/26    15:6:0     کد خبر : 294896     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/26      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131سازمان وظیفه عمومی، تنها مرجع قانونی کسب اطلاعات صحیح درباره مشمولان است


گروه ناجا - رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از این سازمان به عنوان تنها مرجع قانونی کسب اطلاع از قوانین و مقررات مشمولان نام برد.

 

سردار "تقی مهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: برخی از مشمولان و خانواده های آنان با مشاوره گرفتن ناقص از برخی کانال ها، سایت ها و مشاوران غیرمرتبط با وظیفه عمومی که فاقد مجوز قانونی هستند، دچار اشتباه و سردرگمی در کسب اطلاع از قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی و فرآیندهای اجرایی آن می شوند.

وی تاکید کرد: عدم توجه مشمولان به هشدارهای سازمان وظیفه عمومی ناجا، منجر به سوءاستفاده و نیز دریافت مبالغی از آنان شده که در برخی موارد غیبت سربازی مشمولان را به همراه دارد و در نهایت مشمولان را با محدودیت های قانونی و اجتماعی مواجه می کند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه این سازمان، تنها مرجع قانونی کسب اطلاع از قوانین و مقررات وظیفه عمومی است، تصریح کرد: مشمولان برای اطلاع از آخرین قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی، اخذ مشاوره تخصصی، استعلام آخرین وضعیت درخواست های مربوط به اعزام به خدمت، معافیت ها و ... می توانند به سامانه تلفن گویای سازمان به شماره 096480، پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir، کانال رسمی سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@، پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir  مراجعه کنند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر