نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/27    12:20:0     کد خبر : 294937     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/27      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312كشف لوازم آرايشي و بهداشتي قاچاق در اردبيل


گروه استان ها – اردبيل- فرمانده انتظامي شهرستان اردبيل از کشف انواع لوازم آرايشي و بهداشتي خارجي قاچاق به ارزش 2 ميليارد ريال خبر داد.

سرهنگ "عادل منير" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، مأموران کلانتري 15 "حافظ" با دریافت گزارشی مبنی بر نگهداری مقدار قابل توجهي لوازم آرايشي و بهداشتي در یک باب مغازه در خيابان "حافظ" و با بررسي هاي تخصصی و تحقیقات میدانی از صحت گزارش هاي دريافتي اطمينان حاصل کردند.

وي افزود: با هماهنگي قضائي و تشکیل تیم های عملیاتی ماموران کلانتری با همراهی کارشناسان سازمان غذا و دارو و اداره صنعت، معدن و تجارت به محل این مغازه اعزام و در بازرسی های به عمل آمده 60 قلم انواع لوازم آرايشي و بهداشتي خارجي قاچاق که به صورت غیرقانونی نگهداری شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان اردبيل با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش لوازم آرایشی و بهداشتی کشف شده را 2 ميليارد ريالي اعلام کرده اند گفت: در این رابطه يک نفر دستگير و با تشکیل پرونده به اداره تعزيرات حکومتي معرفی شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر