نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/28    10:5:0     کد خبر : 294974     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/28      10:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138يگان ويژه، مردمي ترين نيروي نظامي كشور است


گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: يگان ویژه از اجتماعي ترين و مردمي ترين نيروهاي نظامي كشور است و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همیشه آماده اجرای ماموریت‌هاست.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي" در جمع کارکنان يگان هاي ويژه ناجا ضمن سلام و درود و آرزوی سلامتی و عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و روح پرفتوح امام خمینی (ره) که مسیر رشد و کمال به سوی انسانیت را به ما نشان دادند و همچنین شهدای گرانقدر اسلام گفت: همت، تلاش و سختکوشی کارکنان یگان ویژه نشان می دهد که این یگان با جدیت هميشه آماده براي اجراي ماموريت ها و وظایف خود در تمامی صحنه هاست.

وی ادامه داد: از ابتداي سال 98 تاكنون سالي پر کار را پشت سر گذاشته ایم و در اين مدت، شاهد خدمات و زحمات بسیار کارکنان و  فرماندهان یگان ویژه بوده ايم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا همچنین تصريح كرد: کارکنان یگان ویژه در سال جاری خصوصا در ماموریت های نوروزی، راهیان نور و کمک به سیل زدگان استان هاي گلستان، لرستان، خوزستان و ديگر مناطق كشور در قالب طرح هاي مردم ياري و به صورت داوطلبانه صحنه هاي بسيار زيبايي را رقم زدند و نشان دادند که نیروی پليس ويژه از اجتماعي ترين و مردمي ترين نيروهاي نظامي است كه در كنار ابهت و اقتدار مثال زدني خود، نوع دوستي و با مردم بودن را به معناي كامل به نمايش گذاشت.

سردار کرمی افزود: یگان ویژه علاوه بر ماموریت های امداد رسانی و ایجاد امنیت، در سال جاری مأموریت طرح عظيم رمضان الکریم در ماه مبارك رمضان را نیز به عهده داشت؛ در اين طرح، ایجاد ایستگاه های صلواتی، پخش نذورات، اهدای سبد كالاهاي ضروري به نيازمندان و خانواده هاي نیازمند و ... از جمله وظایفی بود که یگان ویژه به درستی آن را به سرانجام رساند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا همچنین گفت: تامین امنیت مراسم شب قدر و راهپيمايي عظيم و مردمي روز قدس، مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و برپایی نماز عید فطر از دیگر ماموریت هایي بود كه یگان ویژه با همت والاي خود توانست از آنها سربلند بيرون بیايد.

وي تاکید کرد: از جمله ماموریت های مهمی که به يگان ويژه واگذار می شود کنترل اجتماعات ورزشي است كه مي توان به ماموریت هاي برقراری امنیت در مسابقات فوتبال و دیگر رشته ها در سطح آسیایی و جهانی که در کشور برگزار می شود، اشاره كرد.

سردار کرمی همچنین عنوان کرد: برخی مواقع در ورزشگاه ها عده اي به دنبال سوءاستفاده و برهم زدن نظم موجود هستند بنابراین باید هوشيار باشيم و بدانیم چگونه در مقابل این اتفاقات ایستادگی کنیم.

وی ادامه داد: در چند استادیوم از جمله تهران، اصفهان و خوزستان حاشیه هایي ایجاد شد و عده ای نیز به دنبال این  بودند که یگان ویژه را مقصر بدانند بنابراین لازم است این اتفاقات قبل از حضور تماشاگران در استادیوم پيش بيني و برنامه ریزی شود البته مشکلات اخیر را از طریق مراجع قضائی پیگیر هستیم.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا با اشاره به برگزاري منظم مسابقات واليبال ملت هاي جهان در اروميه اظهار داشت: شاهد بودیم که این مسابقات بسیار شایسته برگزار شد حتی یک نظامی هم در قاب تصویر دیده نمی شد اما به خوبی نظم و امنيت در سالن برگزاري مسابقات برقرار بود که این نشان از همکاری خوب مسئولان و مردم با يگان ويژه دارد.

سردار كرمي با تاکید بر اینکه مهم ترین وظيفه ما حفظ آمادگی و توانمندي است، گفت: پایه اصلی تشکیل یگان ويژه این است که شبانه روز آماده اجرای ماموریت ها باشد؛ اگر ما نتوانیم در ماموریت ها عکس العمل خوبی از خودمان نشان دهیم قطعا زیر سوال مي رويم بنابراین از شما می خواهیم که هميشه در سطح بسيار بالاي ماموريتي باشيد و این امر نیازمند همکاری بین نیرو و فرمانده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان تصریح کرد: فلسفه حضور یگان ویژه این است که تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با تمام توان آماده اجرای مأموریت خصوصا ایجاد نظم و برقراری امنیت باشد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر