نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/29    10:6:0     کد خبر : 295029     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      10:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:89مبارزه با قاچاق مواد مخدر هم و غم مشترک ایران و عراق/ مواد مخدر حوزه ورود به جرایم دیگر است


گروه ناجا - رئیس سازمان مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور عراق با تأکید بر اینکه مسئله مبارزه با مواد مخدر هم و غم مشترک جمهوری اسلامی ایران و عراق است، گفت: مواد مخدر حوزه ورود به جرایم دیگر است.

 

سرلشکر " رعد مهدی عبدالصاحب" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اظهار امیدواری از اثرات مثبت سفر به ایران و تشکر از تمام کسانی که این ملاقات را ترتیب داده اند، اظهار داشت: ما طی سفر به ایران با مسئولان مختلف فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر ایران دیدار و گفت و گوهای خوب و موثری داشتیم.

رئیس سازمان مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور عراق خاطرنشان کرد: در سفر به ایران، دیداری نیز با سردار "مومنی"؛ رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر داشتیم که به تبادل تجربیات، اطلاعات و همچنین امضای تفاهم نامه مبارزه با مواد مخدر به یک جمع بندی مشترک برسیم.

این مقام نظامی عراق یادآور شد: مسئله مبارزه با مواد مخدر، هم و غم مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق است، خوشحال هستم که در این جلسات توانستیم به موارد مهمی در این باره بپردازیم.

وی افزود: وظیفه انسانی و قانونی ما ایجاب می کند، اجازه ندهیم جوانان هایمان درگیر منجلاب مواد مخدر شوند و اگر شده اند باید آنها را نجات دهیم چرا که مواد مخدر حوزه ورود به جرایم دیگر نیز محسوب می شود.

مهدی عبدالصاحب در پاسخ به این سوال که نتایج سفر اخیر خود را چطور ارزیابی می کنید؟ گفت: بسیار خوشبینم به نتیجه مذاکراتی که در طی این سفر انجام شد چرا که تمام محورها برای ارتباط و تبادل اطلاعات و تجربیات مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.  

رئیس سازمان مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور عراق اضافه کرد: هر چند بایستی این نوع مذاکرات پیش از اینها برگزار می شد ولی من به نتیجه این مذاکرات بسیار خوشبین هستم و امیدوارم هر دو کشور به یاری خداوند هر چه زودتر به نتیجه مورد نظر دست یابند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر