نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/29    12:56:0     کد خبر : 295053     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      12:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291معاونت اجتماعی پل ارتباطی نیروی انتظامی و مردم


گروه ناجا – جانشین فرمانده مرزبانی ناجا معاونت اجتماعی را پل ارتباطی نیروی انتظامی و مردم دانست و گفت: فعالیت مرزبانان نیروی انتظامی باید در جامعه ترسیم شود تا بتوانیم اقتدار مرزبانی را حفظ کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "احمدعلی گودرزی" در دیدار با معاون و کارکنان معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اهمیت فعالیت‌های این معاونت در رسانه‌ها و فضای مجازی، گفت: معاونت اجتماعی؛ پل ارتباطی و دو سویه بین مردم و نیروی انتظامی است که می‌تواند فعالیت‌های خطیر ناجا به خصوص مرزبانی را که تأثیرگذار در تأمین امنیت کشور هست، ترسیم کند.

وی افزود: مردم و مرزنشینان باید در جریان فعالیت‌های سخت مرزبانان قرار گیرند که این مهم با اثرگذاری برنامه‌های تدوین شده معاونت اجتماعی تحقق پیدا می کند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با تشکر از برنامه‌های تلویزیونی معاونت اجتماعی در ایام نوروز، تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم مانوس با تلویزیون، رسانه‌ها و فضای مجازی هستند، با استفاده از این ظرفیت مهم، آنها را باید در جریان سختی کار مرزبانان که در سخت‌ترین شرایط جغرافیایی و آب و هوایی از مرزهای مقدس کشور دفاع می‌کنند، قرار داد.

سردار گودرزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص جلوگیری از قاچاق در مرزهای کشور، تصریح کرد: مرزبانی نیروی واکنش سریع و اولین ایستگاه تأثیرگذار در تأمین امنیت است که نقش اساسی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر، کالا، سوخت، اشرار معاند و تروریست ها دارد.

وی با تاکید بر برگزاری جلسات اندیشه ورزی، خاطرنشان کرد: فعالیت مرزبانان نیروی انتظامی باید در جامعه ترسیم شود تا بتوانیم اقتدار مرزبانی را حفظ کنیم.

گفتنی است در این دیدار سرهنگ "ابوالقاسم خاتمی" معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا ضمن تبریک انتصاب سردار "گودرزی" به عنوان جانشین فرمانده مرزبانی ناجا، به تشریح عملکرد معاونت اجتماعی در حوزه‌های، اطلاع رسانی، مستندات و امورسینمایی، آموزش همگانی، مشارکت عمومی و برآورد اجتماعی پرداخت.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر