نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/3/29    15:58:0     کد خبر : 295084     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/3/29      15:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:316کشف انواع مواد افیونی در پایتخت


گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 143 کیلو گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

 

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ، مشخص شد که یک قاچاقچی مواد مخدر به تازگی ضمن ارتباط با قاچاقچیان مواد مخدر در جنوب کشور اقدام به انتقال مقادیری مواد افیونی به تهران و پنهان کردن آن در 2 مخفیگاهش اسلام آباد و شهرک مطهری کرده است.

وی افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه های وی صادر شد و تیم هایی از ماموران این یگان در عملیات های هم زمان و هماهنگ به مخفیگاه های متهم اعزام و پس از مدتی مراقبت ویژه ، موفق شدند متهم را در یکی از مخفیگاه هایش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بازرسی انجام شده از این محل ها 115 کيلو و 500 گرم مرفين ، 7 کيلو و490 گرم هروئين و 20 کيلو و600 گرم ترياک کشف شد.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ، متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر