نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/1    13:48:0     کد خبر : 295330     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      13:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135کشف 20 فقره سرقت داخل خودرو در بابل


گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان "بابل" از شناسایی و دستگیری سارق اموال و قطعات داخلی خودرو با 20 فقره سرقت، خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سیدمحسن جعفری" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودرو در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان شهرستان بابل، تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، سارق را شناسایی کردند .

سرهنگ جعفری،خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی،متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 20 فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودرو در این شهرستان اعتراف کرد .

وی از تشکیل پرونده مقدماتی و معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و به رانندگان و مالکان خودروها توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و خودداری از قرار دادن اشیاء گران قیمت و وجه نقد در داخل خودرو، از پارک خودرو در محیط های تاریک و فاقد روشنایی مناسب خودداری کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر