نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/12    10:36:0     کد خبر : 295581     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      10:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:191



امن‌ترین مرزها متعلق به ایران اسلامی است/ دشمن جرأت نزدیک شدن به سرحدات ایران را ندارد


گروه ناجا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه امروز امن‌ترین مرزها متعلق به ایران اسلامی است، گفت: به واسطه حضور پرقدرت مرزبانان در مرزها، دشمن جرأت نزدیک شدن به سرحدات ایران اسلامی را ندارد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "رسول فلاحتی" در دیدار با سردار "قاسم رضایی" فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امروز امن‌ترین مرزها متعلق به ایران اسلامی است و این امنیت به واسطه تلاش شبانه روزی مرزبانان به دست آمده است.

وی با بیان اینکه مرزبانان در نظام اسلامی دارای جایگاه ویژه‌ای هستند، افزود: به واسطه امنیت و حضور پرقدرت مرزبانان در مرزها، دشمنان جرأت نزدیک شدن به سرحدات ایران اسلامی را ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان امنیت حاکم بر دریای خزر را مهم عنوان کرد و گفت: استان گیلان دارای مرزهای آبی و خشکی با کشورهای حاشیه دریای خزر است که با حضور قدرتمند مرزبانان، از امنیت خوبی در مرزهای خشکی و آبی برخوردار است.

سردار "قاسم رضایی" فرمانده مرزبانی ناجا نیز در این دیدار ضمن تشریح فعالیت‌های مرزبانان در سر تا سر مرزهای ایران اسلامی، سرهنگ "سهراب سجادی" را به عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان گیلان معرفی کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر