نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/15    13:51:0     کد خبر : 295715     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/15      13:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:228اعزام 40 نفر از جانبازان و فداکاران خدمتی ناجا به عتبات عالیات/تداوم برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی برای جانبازان و خانواده شهدا


گروه ناجا – معاون نیروی انسانی ناجا با اشاره به اعزام 40 نفر از جانبازان و فداکاران خدمتی نیروی انتظامی به عتبات عالیات در مرحله سوم، از تداوم برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی خاص جانبازان، فداکاران خدمتی و خانواده شهدا خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد زارعی " در مراسم بدرقه سومین مرحله اعزام جانبازان سروقامت و فداکاران خدمتی ناجا به عتبات عالیات اظهار داشت: امروز به نیابت از شهدای نیروی انتظامی و همه سبزپوشان ناجا که ادامه دهنده راه پرخیر و برکت شهیدان هستند، 40 نفر از جانبازان سروقامت و فداکاران خدمتی به عتبات عالیات اعزام می شوند.

وی افزود: صمیمانه از سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده ناجا که از یادگاران دوران دفاع مقدس که همراه و همرزم شهیدان بودند، به دلیل حسن تدبیر برای اعزام جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی به عتبات عالیات قدردانی می کنم.

معاون نیروی انسانی ناجا ادامه داد: خداوند متعال را شکرگزاریم که فرصت خدمت به بهترین خلق یعنی جامعه ایثارگران و خانواده معظم شهدا را به ما عطا کرد تا امروز در ادامه برنامه اعزام جانبازان و فداکاران خدمتی به عتبات عالیات، سومین مرحله اعزام را اجرایی کنیم.

این مقام عالی انتظامی تشریح کرد: ترکیب 40 نفر  اعزامی به این سفر معنوی؛ شامل  25 نفر از جانبازان سروقامت و 15 نفر از فداکاران خدمتی به همراه همسرانشان هستند که همه تمهیدات لازم در راستای حمل و نقل، مناسب سازی محل اسکان و ... صورت گرفته است، همچنین هر کدام از این جانبازان اعزامی به نیابت از یک شهید ناجا نایب الزیاره خواهند بود.  

سردار زارعی یادآور شد: اعزام جانبازان سروقامت و فداکاران خدمتی به عتبات عالیات برای اولین بار در سطح نیروهای مسلح با حسن تدبیر و درایت فرمانده ناجا در نیروی انتظامی محقق شد و ان شاء الله چنین برنامه های زیارتی، سیاحتی و تفریحی برای خانواده محترم شهدا و جانبازان ادامه خواهد داشت.

وی یادآورشد: همچنین بر مبنای دستور فرمانده ناجا، اردوهای زیارتی، سیاحتی و تفریحی نیز برای ایتام همکاران فوت شده اجرایی شده به طوری که اولین اردوی تفریحی، سیاحتی 4 روزه ، برای این یادگاران  همکاران سفرکرده در هفته گذشته در اردوگاه آموزشی ـ تفریحی " خزر آباد " با حضور 200 تن از ایتام ناجا برگزار شد.

معاون نیروی انسانی ناجا خاطر نشان کرد: باید از تلاش همکارانمان در مرکز امور ایثارگران نیروی انتظامی و پشتیبانی بنیاد شهید قدردانی کنم. #


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر