نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/17    11:5:0     کد خبر : 295820     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:103توقیف2 هزار و 254 دستگاه تلفن همراه در نوار مرزي بانه


گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان کردستان از کشف 2 هزار و 254 دستگاه تلفن همراه هوشمند و تبلت به ارزش 60 ميليارد ريال در نوار مرزي بانه خبر داد.

 

سردار "کيومرث شيخي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي حراست و کنترل مرزهاي استان، مرزبانان هنگ بانه حين پايش و رصد نوار مرزي، با چند متجاوز حامل بار قاچاق که قصد ورود به خاک کشور را داشتند، مواجه شدند.

وي افزود: ماموران مرزبانی بلافاصله با ديدن قاچاقچيان عرصه را بر آنها تنگ کرده و موفق شدند دو هزار و 254 دستگاه تلفن همراه هوشمند و تبلت را از قاچاقچيان کشف کنند.

فرمانده مرزباني استان کردستان تصريح کرد: کارشناسان ارزش ريالي محموله کشف شده را 60 ميليارد ريال برآورد کردند.

سردار شيخي به اشراف مرزبانان اين فرماندهي و رصد نوار مرزي استان به طور شبانه روزي اشاره کرد و گفت: به منظور برخورد قاطع با هرگونه تجاوز مرزي، تردد غير مجاز و قاچاق کالا اقدامات گسترده‌اي در سطح مرزهاي استان انجام شده و مأموران با بهره‌گيري از تجهيزات فني و گشت‌هاي روزانه مانع هرگونه تحرك قاچاقچيان می شوند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر