نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/18    11:27:0     کد خبر : 295895     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/18      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260تجاوز به چپ پژو پارس با 6 کشته و 7 مجروح


گروه استان ها-كرمان-سرپرست پليس راه شمال استان كرمان گفت:برخورد یک دستگاه سواري پژو پارس با يك دستگاه سواري دنا در "كمربندي جنوبي باغين-جوپار" 6 کشته و 7مجروح برجای گذاشت.

 

سرهنگ " علي اكبر نصيري " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين حادثه گفت: شب گذشته در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر تصادف فوتی در محور "كمربندي جنوبي باغين-جوپار"  بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه سواري پژو پارس که در محور موصوف با سرعت بالا در حال تردد بود با یک دستگاه سواري دنا برخورد کرده است. 

نصیری تصریح کرد: در این حادثه 3 سرنشين سواري پژو پارس به همراه راننده آن و 2 سرنشين 60 ساله و57 ساله سواري دنا به علت شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست دادند و راننده دنا به همراه یک سرنشين دیگر اين خودرو و 5 سرنشين پژو پارس به شدت مجروح و توسط عوامل اورژانس به بيمارستان انتقال داده شدند.

وی متذکر شد: علت اين حادثه از سوي كارشناس پليس راه، تجاوز به چپ سواري پژو پارس نسبت به سواري دنا اعلام شده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر