نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/19    10:17:0     کد خبر : 295953     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      10:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:362اِلمان به آرزویش رسید اما...


گروه استان ها ـ سمنان ـ اِلمان، که با یک بیماری صعب العلاج دست و پنجه نرم می کرد؛ آرزو داشت ، روزی پلیس شده و لباس پلیس را بر تن کند که به آرزویش رسید؛ کودکانی همچون "اِلمان" برای رسیدن به این آرزوهایشان نیاز به حمایت دارد که این حمایت می تواند از جانب هر شخص یا سازمانی رقم بخورد....

 

 

سال 96 و به همت معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان سمنان، اِلمان 5 ساله که مدتی بود با یک بیماری صعب العلاج دست و پنجه نرم می کرد و اوضاع مساعدی نداشت به آرزویش رسید.

"اِلمان" که آرزو داشت روزی پلیس شده و لباس پلیس بر تن کند، پس از هماهنگی های به عمل آمده با تهیه لباس پلیس در خودروی یگان امداد به گشت زنی پرداخت و سپس در صبحگاه عمومی شهرستان سمنان حاضر شد و هدیه ای نیز دریافت کرد و آن روز را بهترین روز زندگی اش اعلام کرد.

در حال حاضر از سوی واحد مددکاری اجتماعی مرکز مشاوره آرامش این ارتباط یاورانه حفظ شده و در فواصل زمانی خاص کارشناسان مشاوره و مددکاران اجتماعی پلیس در منزل این کودک حضور پیداکرده و از حال عمومی و روند درمانی وی مطلع می شوند.

این گزارش حاکی است در صورتی که خود کودک و یا اعضای خانواده اش نیازمند خدمات حمایتی و مشاوره ای باشند در همان محل به انجام می رسد.

خوشبختانه روند بیماری وی تحت کنترل بوده و از سیر پیشرونده آن جلوگیری شده است.

مددکار اجتماعی پلیسٰ در این دیدارها پای درد دل مادر اِلمان می نشیند که حکایت از مشقات فراوان درمان دارد.

از هزینه های سرسام آور داروها تا مبلغ کاردرمانی و فیزیوتراپی اِلمان، هزینه های خوراک خاص و مقوی و لزوم استفاده از گفتاردرمان، همه و همه نشان دهنده لزوم حمایت های مالی و روانی به این کودک و خانواده اش است.

خانواده المان تحت پوشش هیچ بیمه ای قرار ندارند ولی با وجود زندگی متوسط با تمام توان برای درمان و بازتوانی فرزندشان تلاش می کنند.

المان که حالا 7 بهار از عمرش گذشته است برای خود آرزوهایی دارد ولی برای رسیدن به این آرزوها نیاز به حمایت دارد که این حمایت می تواند از جانب هر شخص یا سازمانی رقم بخورد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر