نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/20    14:57:0     کد خبر : 296034     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227اعتراف به 24 فقره سرقت در "گنبدکاووس"


گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 24 فقره انواع سرقت در شهرستان گنبدکاووس خبر داد.

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: پس از وقوع چندین فقره سرقت در گنبدکاووس و با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وي افزود: در اين راستا پس از یک سری تحقیقات تخصصی و بررسی های میدانی، ماموران موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار شده و طی هماهنگی با مقام قضائی، وی را طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان، تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جرمی شد اما پس از مواجهه با اسناد و مدارک غیرقابل انکار پلیس، به 24 فقره سرقت از جمله منزل، موتورسیکلت و کابل برق اعتراف کرد.

سرهنگ فروزان با بیان اینکه پلیس شبانه روز با مجرمان و هنجارشکنان مقابله کرده و برای امنیت مردم تلاش می کند، گفت: سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر