نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/22    14:50:0     کد خبر : 296089     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      14:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:417دو برادر گرمساری در استخر کشاورزی غرق شدند


گروه استان ها ـ سمنان ـ دو برادر 30 و 32 ساله گرمساری در استخر کشاورزی روستای کوشک این شهرستان غرق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این حادثه اظهار داشت: 4 جوان گرمساری برای شنا به روستای کوشک می روند تا در کنار هم جمعه خوب و خوشی را تجربه کنند که متاسفانه دچار سانحه می شوند.

سرهنگ محمد فوادیان ادامه داد: شامگاه جمعه 21 تیر خبر وقوع یک سانحه منجر به فوت در استخر کشاورزی روستای کوشک به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد که ماموران پلیس بی درنگ به محل حادثه اعزام شدند.

فوادیان افزود: با حضور ماموران در صحنه مشخص شد از 4 جوانی که برای شنا وارد این استخر کشاورزی شدند دو نفر آنان که برادر و 32 و 30 ساله بودند به علت عدم مهارت کافی دچار سانحه و غرق می شوند و تلاش دو همراه آنان برای نجات این آنها نیز نتیجه ای نداشته است.

این مسئول انتظامی با ابراز تاسف از بروز این حادثه تلخ و دردناک به عموم علاقمندان به شنا توصیه کرد: از شنا در اماکن غیرمجاز از جمله استخرهای کشاورزی که شرایط مناسب و ایمنی کافی را ندارند جدا خودداری کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر