نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/24    11:14:0     کد خبر : 296197     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236کشف بیش از 332 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و هرمزگان


گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 332 کیلو و 400 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و هرمزگان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" در تشریح این خبر گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روي عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی با استفاده از يک دستگاه پژو پارس مقادير قابل توجهي مواد مخدر تهیه کرده و در حال انتقال آن به استان های مرکزی کشور است.

وی گفت: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران پليس با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور مواصلاتي میناب -هشتبندی اعزام و با رصد و پايش خودروهاي عبوري موفق به شناسایی خودرو متهم شدند .

محمدیان افزود: راننده خودرو با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور ایست پلیس با تغییر مسیر خود قصد فرار به بیابان های اطراف را داشت که ماموران با تعقیب و گریز طولانی مدت، در نهایت با رعایت قانون به کارگیری سلاح، چند تیر به سمت لاستیک خودرو شلیک کرده و خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسي از خودرو ، 332 کيلو و 400 گرم ترياک در زیر صندلی عقب کشف و به همراه متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان منتقل شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر