نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/24    14:20:0     کد خبر : 296211     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      14:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135تدوین رساله عملی اربعین حسینی(ع)در انتظامی ایلام


گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: رساله عملی اربعین حسینی(ع) توسط انتظامی استان ایلام نگاشته شده و تمامی تمهیدات لازم به صورت بندبند تشریح و در اختیار فرماندهان قرار گرفته است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "نورعلی یاری" در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ایلام با بیان اینکه نگارش این کتاب، یک یادگار ارزشمند برای مدیریت صحیح تمهیدات ترافیکی و انتظامی اربعین حسینی(ع)است، گفت: امیدواریم فرماندهان و مسئولان انتظامی، این تدابیر را به عنوان یک رساله عملی در دستور کار خود قرار داده و بتوانند با استفاده از آن به نحو مطلوب به زائران اباعبدالله الحسین(ع) خدمت کنند.

وی افزود: تامین امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) و سهولت تردد در محورهای مواصلاتی از مهمترین اولویت های پلیس برای این کنگره عظیم خواهد بود و به همین منظور پلیس با به کارگیری تجهیزات الکترونیکی، هوشمند، پیشرفته و همچنین نیروی انسانی کارآمد برای انجام این ماموریت بیش از هر سال دیگری از آمادگی لازم برخوردار است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه اربعین سال جاری با سال های دیگر متفاوت است، گفت: ما بایستی امسال خود را برای حضور جمعیتی بیش از ۴ میلیون آماده کنیم؛ با توجه به فرصت کم باقی مانده نواقص موجود را بر طرف کرده و آماده پذیرایی مناسب از زائران باشیم.

ایجاد امنیت و احساس آن در جامعه، اولویت اصلی پلیس 

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات انتظامی استان ایلام در راستای تامین نظم و امنیت مردم اشاره کرد و گفت: ایجاد امنیت و احساس آن در جامعه اولویت اصلی در مقابله با آسیب های اجتماعی است و پلیس استان در ۴ ماهه نخستا امسال، قدم های بلندی در این خصوص برداشته است.

وی افزود: با توجه به اهمیت مراقبت از اموال مردم در مقابل سارقان، انتظامی استان ایلام با اجرای طرح‌های مختلف و به کارگیری تمامی ظرفیت ها توانسته وقوع سرقت ها را نسبت به سال گذشته کاهش داده و در این زمینه در رتبه استان‌هایی قرار بگیرد که کمترین وقوع سرقت را داشته است.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: در کاهش تلفات انسانی نیز در حوزه راه و راهور اقدامات خوبی صورت گرفته است؛ نسبت به سال گذشته شاهد ۳۷ درصد کاهش تصادفات منجر به فوت بوده‌ایم.

وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش کارکنان و همراهی خوب مردم استان ان شاءاله بتوانیم در ماه های آینده نیز وقوع سرقت ها را کاهش داده و از تلفات جاده‌ای پیشگیری کنیم.

وی به بحث امنیت در ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک استان با کشور عراق اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مرزهای ما امن است و این امنیت، نتیجه تلاش شبانه روزی مرزداران غیور استان است#.


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر