نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/26    14:49:0     کد خبر : 296308     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/26      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:123مرزها آماده سرمایه گذاری است/ امنیت مرزها با وجود نیروهای مسلح پایدار است


گروه ناجا- فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزها آماده سرمایه گذاری است، گفت: امنیت مرزهای کشور با وجود نیروهای مسلح پایدار است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان گلستان، اظهار کرد: امروز تمام عزت، سرافرازی، شرف و زندگی ما مدیون دین اسلام و سکانداری نایب امام عصر (عج) و ادامه دهندگان راه و  رسالت اولیا و انبیاء الهی  است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها به عنوان یک مجاهد واقعی، عزت و شرف را هر لحظه به ما هدیه می کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: پاسخ قاطع رهبر معظم انقلاب اسلامی به استکبار نشان داد که قدرت نرم بالاتر از قدرت سخت بوده و این عزت جمهوری اسلامی و تمام ایرانیان است.

وی در بخش دیگری از سخنان افزود: دوری طولانی مدت، برای مرزبانان از خانواده با توجه به شرایط خدمتی، طبیعی است اما مهم ترین خواسته مرزبانان دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

این مقام عالی مرزبانی ادامه داد: استکبار در کشورهای پیرامونی فتنه کرده و هدف آنها جمهوری اسلامی ایران و توطئه برای کشورمان است.

وی  با بیان اینکه در مرزهای ایران دغدغه امنیتی نداریم و این امنیت پایدار است، گفت: نقطه کوری در مرزهای جمهوری اسلامی نداریم و مرزهای کشور آماده  سرمایه گذاری است.

سردار رضایی با اشاره به اهمیت مرزهای استان گلستان اظهار کرد: روابط بسیار خوبی با کشور ترکمنستان داریم و مرزهای گلستان هم دارای امنیت پایدار است.

گفتنی است، در پایان این مراسم سردار "قاسم رضایی" از زحمات سرهنگ "حسین دهکی" قدردانی  و سرهنگ "بهزاد ابراهیمی" را به سمت فرمانده مرزبانی استان گلستان منصوب و معرفی کرد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر