نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/27    13:10:0     کد خبر : 296353     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      13:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:263167 کیلو تریاک در یک عملیات مشترک توقیف شد


گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشين انتظامي استان از کشف بيش از 167 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی و كرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعيد دادگر" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی با انجام اقدامات اطلاعاتی، دریافتند قاچاقچيان مواد مخدر  قصد دارند مقادیری مواد مخدر را حمل و به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند.

وي افزود: مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در عملیات مشترک با مأموران استان كرمان، مخفيگاه قاچاقچي مواد مخدر را شناسایی و در بازرسي ازآن 167 كيلو و 700 گرم ترياك كشف کردند.

جانشين انتظامي استان خراسان جنوبی تصريح كرد: در اين رابطه يك خودروي سواري توقيف و متهم با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شد.

سرهنگ دادگر با تقدیر از اقدام به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان كرمان تصریح کرد: عملیات مشترک در نیروی انتظامی توان عملیاتی و اطلاعاتی پلیس را افزایش می دهد و شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ با دقت و سرعت بیشتری پیگیری می شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر