نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/29    10:19:0     کد خبر : 296379     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      10:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:139کشف بیش از ۲ میلیارد ریال قطعات خودرو خارجی قاچاق در مهران


گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان ،گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان مهران ، 2میلیارد و 100 میلیون ریال قطعات خودروهای خارجی قاچاق کشف شد.

 

 

سردار "نورعلی یاری"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران کلانتری مرکزی و پلیس امنیت عمومی شهرستان مهران، با انجام کارهای اطلاعاتی،از انبار  قطعات خودرو خارجی قاچاق در یک واحد مسکونی در سطح شهر مطلع شدند.

وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی، بلافاصله اقدام به بازرسی از محل مورد نظر کردند؛  کشف تعداد ۴۵۰ قلم انواع قطعات خارجی  خودرو به ارزش 2میلیارد و 100 میلیون  ریال ماحصل این بازرسی بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم، قطعات مذکور را از کشور عراق وارد کرده بود، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر که با تشکیل پرونده قضائی تحویل مراجع  قانونی داده شد.

یاری برخورد قاطعانه با قاچاق کالا و ارز را از برنامه‌های اصلی پلیس عنوان کرد و گفت: قاچاقچیان، مخلان نظم اقتصادی جامعه هستند که باید با قاطعیت با آن‌ ها برخورد شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر