نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/4/31    16:6:0     کد خبر : 296519     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      16:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278سارقان مأمور نما را شناسایی کنید


گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از دستگیری و اعتراف 2 سارق مأمورنما با 100 فقره سرقت در قم خبر داد و گفت: با توجه به دستور قضائی مبنی بر انتشار تصویر بدون پوشش متهمان، مال باختگان می توانند برای شکایت به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم مراجعه کنند.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: متهمان با پرسه زنی با خودرو پژو 206 سفید در اطراف حرم مطهر طعمه های خود را از بین زائران خارجی انتخاب و با معرفی خود به عنوان پلیس درخواست بازرسي بدني و بررسی کيف شاکي را کرده و در فرصتی مناسب با سرقت کیف و محتوای داخل آن از محل متواری می شدند.

فرمانده انتظامی استان قم، گفت: در ادامه با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان قم متهمان شناسایی و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل این افراد بي سيم دستي و اسکناس هاي خارجي کشف شد.

وی با بیان این که هر 2 متهم به علت ارتکاب جرایم مشابه متعدد در استان های تهران، قم و البرز تحت تعقیب پلیس بودند، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی به بزه انتسابی 100 فقره سرقت اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی استان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: با توجه به دستور قضائی مبنی بر انتشار تصویر بدون پوشش متهمان، مال باختگان می توانند برای شکایت به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم مراجعه کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر