نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/1    12:11:0     کد خبر : 296566     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      12:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:322نقطه پايان قاچاق خطي


گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از هوشياري پليس تربت حيدريه براي دستگيري 4 قاچاقچي خطي و كشف 111 كيلو ترياك در مسير جنوب به مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار« محمدكاظم تقوي » در تشريح اين عمليات ضربتي گفت: تيم هاي پليس مبارزه با مواد مخدر در اقدامي نفوذي و اطلاعاتي به سرنخ هايي كه حاكي از قاچاق مواد مخدر از استان سيستان و بلوچستان به صورت خطي و به وسيله چند خودرو به استان خراسان رضوي و مشهد بود، دست يافتند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي افزود: پليس مبارزه با مواد مخدر تربت حيدريه در اين عمليات ضربتي با اشراف اطلاعاتي كامل، 2 خودروي سواري و يك خودروي وانت بار كه به صورت خطي و در فواصل معين از جنوب كشور به سمت مشهد در حركت بودند را ردزني و تحت تعقيب قرار دادند.

تقوي تصریح کرد: ماموران فرماندهي انتظامي تربت حيدريه در اين اقدام ضربتي سه خودرو مذكور را پس از كنترل و مراقبت هاي پوششي به محض ورود به حوزه استحفاظي اين شهرستان در اقدامي غافلگيرانه متوقف كردند.

اين مقام انتظامي خاطرنشان كرد: پليس در بازرسي از 2 دستگاه خودرو سواري پژو، 38 كيلو و در بازرسي از خودروي وانت بار 70 كيلو موادمخدر از نوع ترياك كشف و 4 قاچاقچي را نیز دستگير كرد.

وی با تشكر از هوشياري و اقدام ضربتي پليس تربت حیدریه در شناسايي و دستگيري قاچاقچيان موادمخدر گفت: تحقيقات در اين باره ادامه دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر