نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/3    10:41:0     کد خبر : 296662     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      10:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:65لزوم یاری رسانی مسئولان به نیروی انتظامی در برخورد با قانون شکنان


گروه استان ها- یزد-نماینده ولی فقیه در استان، گفت: مسئولان و مدیران استانی و کشوری باید از برنامه های فرهنگی و حرکت های نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان و قانون شکنان حمایت کنند و به ثمربخشی هر چه بیشتر این اقدامات کمک کنند.

آیت الله "محمدرضا ناصری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان این که نیروی انتظامی یکی از ارکان مهم امنیت کشور محسوب می شود، گفت: دامنه فعالیت های ناجا و ماموریت های آن بسیار گسترده است و مسائل مهم و مختلفی اعم از فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، اقتصادی و ... را در برمی گیرد که خوشبختانه تلاش های بسیار خوبی را در این ماموریت ها از خود نشان داده است.

وی ضمن تقدیر و حمایت از اقدامات نیروی انتظامی درخصوص برخورد با هنجارشکنی های فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: نیروی انتظامی بر اساس قانونی که در شورای انقلاب فرهنگی تصویب شده وظیفه ذاتی خود را برای رعایت قانون حجاب و عفاف انجام می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: در شرع مقدس، قانون رعایت حجاب و عفاف وجود دارد و بر همین اساس بوده است که در کشور اسلامی ایران نیز قانونی در ارتباط با حفظ مسئله حجاب، حد و حدود و شرایط آن و همچنین عفت عمومی وضع شده که لازم الاجراست و نیروی انتظامی نیز وظیفه خود را مانند همه موارد قانونی دیگر که باید رعایت شود در رابطه با رعایت قانون حجاب انجام می دهد.

ناصری با بیان این که مردم ایران دارای یک فرهنگ اسلامی هستند، تاکید کرد: فرهنگ جامعه و امنیت اخلاقی در جامعه باید حفظ و برای حفاظت از آن تلاش شود که اقدام نیروی انتظامی در راستای رعایت قانون حجاب و عفاف بخشی از این حفاظت است.

وی به اقدامات نیروی انتظامی در راستای رعایت قانون حجاب و عفاف در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: در این رابطه برنامه ریزی های خوبی توسط نیروی انتظامی انجام شده و تلاش های مناسبی نیز صورت گرفته است که همه مردم باید قدردان آن باشند.

آیت الله ناصری با اشاره به مواضع اخیر سردار اشتری، فرمانده ناجا پیرامون برخورد با قانون‌شکنان و هنجارشکنان، گفت: فرمانده نیروی انتظامی کشور از اصحاب جبهه و جنگ، انسانی متدین و متعهد، پای کار و جدی در امور هستند که امیدواریم در برنامه ها و کارهای خود موفق شوند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: مسئولان و مدیران استانی و کشوری باید از برنامه های فرهنگی و حرکت های نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان و قانون شکنان حمایت کنند و به ثمربخشی هر چه بیشتر این اقدامات کمک کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر