نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/3    14:53:0     کد خبر : 296703     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:385توقیف اتوبوس با 440کیلو مواد مخدر در نرماشیر


گروه استان ها -کرمان- فرمانده انتظامي استان از کشف 440کيلوگرم تریاک و حشیش درعمليات شب گذشته پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نرماشیر خبر داد.

 
 

سردار "عبدالرضا ناظری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت : ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نرماشیرهنگام بازرسي خودروهاي عبوري محوراصلي این شهرستان به يک دستگاه اتوبوس مسافربری كه ازشرق كشوربه مقصد تهران  در حركت بود مشكوك شده و آن را متوقف کردند.

وي افزود : ماموران در بازرسي دقیق این اتوبوس347كيلو و 500 گرم تریاک و92 کیلو و500گرم حشیش  که به طرز بسيار ماهرانه اي در قسمت های مختلف آن جاسازشده بود کشف كردند.

سردار ناظری تصریح کرد : دراين عمليات 3 قاچاقچي دستگير و پس از تشكيل پرونده به همراه مواد كشف شده به مراجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به عزم راسخ پليس سراسر استان در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ، بيان داشت : در کنار سعي و تلاش شبانه روزي پليس، مشارکت مردم نقش مهمي در شناسايي و برخورد با سوداگران مرگ و نجات نسل جوان از اين پديده شوم ايفا مي کند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر