نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/5    11:10:0     کد خبر : 296729     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      11:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:423صحت عمل مامور وظيفه‌ شناس یگان ویژه، شهروند تبریزی را خوشحال کرد


گروه ناجا - فرمانده یگان ویژه استان آذربایجان شرقی گفت: یکی از کارکنان یگان ویژه حین تردد در سطح شهر و خارج از وقت اداری کیف پولی را پیدا می کند که برای یافتن صاحبش، موضوع را مورد بررسی قرار می دهد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "سید رضا موسوی" در تشریح این خبر اظهار داشت: طی چند روز گذشته یکی از کارکنان یگان ویژه حین تردد در سطح شهر و خارج از وقت اداری کیف پولی را پیدا می کند که برای یافتن صاحبش، موضوع را مورد بررسی قرار می دهد. این کیف پول حاوی 50 میلیون تومان وجه نقد، 6 میلیون تومان چک، چند عدد کارت بانکی و مدارک شناسایی بود.

وی افزود: اين مامور وظيفه شناس پس از چند ساعت پیگیری با به دست آوردن شماره تلفن صاحب کیف پول با وی تماس گرفته و پس از بررسی مدارک کيف پول تحويل صاحبش می شود.

فرمانده یگان ویژه استان آذربایجان شرقی ادامه داد: تلاش مامور یگان ویژه و پیگیری های وی جهت شناسایی صاحب کیف پول، قدردانی این شهروند از مامور وظیفه شناس را در پی داشت.

سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه خوشبختانه ناجا از پاک ترین، منزه ترین و متعهد ترین سازمان هاست، تصریح کرد: بنابراین یکی از افتخارات این سازمان، داشتن نیروهای متعهد و پاک است.

این مقام انتظامی با قدردانی از صحت عمل و وظیفه شناسی کارکنان یگان ویژه استان آذربایجان شرقی و با بیان اینکه حفظ اعتماد مردم سخت تر از به دست آوردن آن است، یادآوری کرد: همه آحاد مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی پلیس محسوب می شوند و ما تلاش می کنیم که با صداقت و امانت‌داري در مسائل مادي و معنوي و افزایش عملکرد مطلوب خود میزان رضایتمندی را افزایش دهیم./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر