نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/5    15:36:0     کد خبر : 296756     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      15:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150کشف 166 راس دام قاچاق در استان کرمانشاه


گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از کشف 166 راس دام قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال در شهرستان های کنگاور و جوانرود خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: در ماموریت نخست، پلیس کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در این بازرسی، ماموران پلیس کنگاور موفق به کشف 90 راس دام قاچاق شدند و علاوه بر توقیف کامیون مورد نظر، راننده آن نیز دستگیر شد.

سردار جاویدان تصریح کرد: در ماموریت دوم نیز، ماموران انتظامی جوانرود، حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون که حامل دام بود مشکوک  و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف آن شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به کشف 76 راس دام قاچاق از این خودرو، گفت: علاوه بر توقیف کامیون، راننده آن نیز دستگیر شد.

وی، ارزش احشام قاچاق کشف شده در هر دو ماموریت را طبق نظر کارشناسان 4 میلیارد ریال عنوان کرد.

سردار جاویدان در پایان از معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: برخورد با پدیده قاچاق یکی از مهمترین اولویت هایی است که توسط پلیس دنبال می شود./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر