نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/6    10:44:0     کد خبر : 296774     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      10:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135واژگونی ال90 یک کشته و 4 مصدوم برجای گذاشت


گروه استان ها- خراسان رضوي- فرمانده انتظامی شهرستان گناباد از واژگوني یک دستگاه سواري ال 90 با یک کشته و 4 مصدوم خبر داد.

 

 

سرهنگ" قربانعلی قربانی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي110 مبني بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در کیلومتر  5محور گناباد به قاین، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادي در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و  بررسي هاي اوليه مشخص شد، يك دستگاه سواري ال90 با 5 سرنشین به دلیل نامعلوم از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ قربانی اظهار داشت: در اين حادثه 5 سرنشین خودرو مصدوم و توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی منتقل که یکی از سرنشینان به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان گناباد با بیان این که علت حادثه از سوی كارشناسان پليس راه در دست بررسی است، تصریج کرد: رانندگان عزیز با رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي و سرعت مطمئنه از وقوع اين گونه حوادث رانندگي برای خود و دیگران جلوگيري کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر